ELLEEBANA ONE SHOT LASH LIFT’I KOOLITUSE SISU

ELLEEBANA ONE SHOT LASH LIFT'I KOOLITUS 9 akadeemilist tundi

Elleebana One Shot Lash Lift  ripsmete keemilise koolutuse koolitus on suunatud algajatele ja juba tegutsevatele ripsmetehnikutele ja iluteenindajatele, kes soovivad omandada oskusi ja teadmisi ripsmete koolutamise (lash lift) protseduuri läbiviimiseks. Koolitusel õpitakse mitmeid oskusi ja tehnikaid, mis on vajalikud ripsmete koolutamise edukaks ja ohutuks teostamiseks. Elleebana One Shot Lash Lift koolitusel käsitletakse ja omandatakse järgnevaid teemasid ning õpiväljundeid:

  1. Anatomia ja füsioloogia: õpilased omandavad teadmised ripsmete ja silmalaugude anatoomiast ning mõistavad ripsmete kasvutsüklit.

  2. Toodete ja töövahendite tundmine: õpilased saavad teadmised ja arusaamise Elleebana One Shot Lash Lifti toodetest ja vajalikest töövahenditest.

  3. Ohutus ja hügieen: koolitus hõlmab ohutusnõuete ja hügieeni põhimõtete õpetamist, et tagada klientide turvalisus ja tervis ripsmete koolutamise protseduuri ajal.

  4. Kliendikonsultatsioon: õpilased saavad teadmised, kuidas suhelda klientidega, analüüsida nende vajadusi ja soove ning anda neile sobivaid nõuandeid seoses ripsmete koolutamisega.

  5. Ripsmete koolutamise protseduur: Elleebana One Shot Lash Lifti tehnikaid õpetatakse õpilastele samm-sammult. See hõlmab ripsmete koolutamise losjoonide õiget kasutamist, koolutamisprotseduuri läbiviimist ja ajaarvamist.

  6. Värvimine ja hooldus: õpilased saavad teadmised ripsmete värvimise ja hoolduse osas, mis täiendab ripsmete koolutamise protseduuri.

  7. Klienditeenindus: õpilased saavad teadmised, kuidas pakkuda klientidele professionaalset teenindust, sealhulgas käsitletakse suhtlemist, nõustamist ja järelhoolduse juhiste andmist.

  8. Praktiline harjutamine: õpilased läbivad praktilise osa, mille käigus teostatake lash lifti protseduur modellide peal.

  9. Sertifitseerimine: koolituse lõpetamise ja peale kodutööde esitamistl antakse õpilastele sertifikaat, mis tõendab nende pädevust Elleebana One Shot Lash Lifti protseduuri läbiviimise osas.

Elleebana One Shot Lash Lift koolitust viib läbi Elleebana poolt sertifitseeritud “Lash Artistry Trainer” tunnistusega koolijaja, kes omab vähemalt 3 aastast kogemust ripsmete koolutamises. Koolitus toimub väikestes gruppides kuni 2 inimest ja ilusalongis, mis vastab sotsiaalministri määrusele tulenevalt  «Rahvatervise seaduse» paragrahvi 8 lõike 2 punktist 12. Koolitusel saab õpilane paberkandjal koolitusmaterjalid ning toodetega stardikomplekti, mida kasutatakse praktikal. Muud praktikaks vajaminevad töövahendid on koolitaja poolt.

Elleebana Lash Lift