ELLEEBANA

Elleebana

ELLEEBANA- RAHU, HARMOONIA JA ILU

Elleebana on Austraaliast pärit kuid globaalselt armastatud bränd, mis pakub professionaalseid tooteid iluteenindajatele ning hooldustooteid nende klientidele.

Sõna Elleebana on pärit Austraalia põliselanikest ja see kannab endas tähendust rahu, harmoniat ja ilu. Selle sõna eristus seisneb nii selle kirjapildis kui ka selles, milliseid kvaliteetseid tulemusi selle abil saavutada saab. Elleebana sõna kirjutatakse teisiti, kasutades L-i ripsmete koolutuse (lash lifti) ja kahte E-d ripsmete pikenduste (eyelashes extentions) jaoks. Need on kaks valdkonda, milles Elleebana on spetsialiseerunud tänu oma kirglikule huvi nende protseduuride vastu.

Elleebana logo kujutab puud, mille juured on kindlalt maa sees, pärast aastatepikkust kasvu on sellel tugev ja stabiilne alus. Sarnaselt perekonnapuule ulatuvad Elleebana oksad üle kogu maailma brändi rahvusvahelisele levivõrgustikule, mis moodustab osa nende rahvusvahelisest ja järjest kasvavast perekonnast. Puu ülaosas on lehed ringikujulise kujuga, sümboliseerides sellega maailma ja nende globaalset haardeulatust.

Elleebana on tegutsunud üle 25 aasta, mille jooksul on loodud innovatilisi, auhinnatuid, tõhusaid kuid ohutuid tooteid, mis võitnud paljude ilutegijate südamed üle kogu maailma.