ELLEEBANA ONE SHOT LASH LIFT’I KOOLITUS

ELLEEBANA ONE SHOT LASH LIFT'I KOOLITUS

Viige oma ripsmete ja kulmude teadmised uuele tasemele!

Alates 1995. aastast on Elleebana olnud inspireeriv eestvedaja ripsmete ja kulmude täiustamise tööstuses, olles tuntud Elleebana ja Elleeplex Profusioni tootesarjadega, mis on nüüd eksporditud üle 60 riiki kogu maailmas.

Elleebana on mitmekordselt auhinnatud tooteinnovatsiooni, toe ja hariduse valdkonnas ning bränd toetab algajaid ilutegijaid ning aitab ripsme- ja kulmutehnikutel oma karjääri arendada. Elleebana haridusprogramm on olnud ülemaailmne tööstuse standard, mida paljud teised brändid on järginud ripsmete koolutamise ja lamineerimise hariduses. Elleebana meetodi õppimine aitab ilutegijal saavutada uskumatuid tulemusi ja tagab, et nende kliendid tulevad alati tagasi! Avage oma täielik potentsiaal, õppides Elleebana brändi meistritelt!

See transformeeriv kursus viib lash lift‘i järgmisele tasemele, integreerides maailma innovaatiliseima sammu 3 – ReGEN*koos POWERBOND tehnoloogiaga. Selle ainulaadne kasutusviis, mida Elleebana koolitajad demonstreerivad, pakub salongidele väärtuslikke aja säästmise meetodeid, kahjustamata klientide tulemusi ja kasutades koostisosi, mis on teaduslikult tõestatud, et suurendada karvakeste mahtu koheselt ja tugevdada neid 21% ning nende elastsust 18% võrra.

Elleebana One Shot ripsmete koolutamise süsteem pakub kiiremaid rakendustehnikaid, säästes nii ripsmetehnikute kui ka klientide jaoks väärtuslikku aega. 20-minutiline protseduur muudab selle kiiresti kasutatavaks süsteemiks hõivatud spetsialistidele.

Elleebana koolituse moodulid sukelduvad sügavale lash lift’i teadusesse, koostiste funktsioonidesse, tervisesse ja ohutusse, Elleebana meetodi samm-sammulisse juhendisse, edasijõudnute tehnikatesse ning sellesse, kuidas maksimeerida kasumit tõestatud turundusstrateegiate abil. Koolitus annab ka juurdepääsu lash lift’i viimastele suundadele, sealhulgas ka sellele, kuidas valdada Elleebana kõige oodatumat tooteväljalaset: Elleebana Flex Rods ja Flex Shields šabloone.

Elleebana treenitud koolitaja-eksperdi juhendamisel saate osa kõige põhjalikumast teoreetilisest sessioonist, käsitledes põhjalikult küsimuste ja vastuste osa ning edenedes omaenda teadmisi ja oskusi tänu Elleebana koolitaja toetavale juhendamisele.

Uute oskuste õppimine ei lõpe siin; Elleebana auhinnatud veebipõhine toe programm on tunnistuseks brändi tipptasemel pühendumisest. Elleebanaga alustate teed, mis seab selle valrkonna standardid veelgi kõrgemale. Veebipõhine komponent koosneb pidevast küsimuste ja vastuste toe pakkumisest Elleebana haridusmeeskonnaga, sealhulgas teooria hindamisest, millele järgneb enne ja pärast piltide esitamine hindamiseks. Need esitatakse pärast teie praktilist koolitusklassi, et tagada veelgi, et olete suutnud säilitada ja rakendada oma äsja omandatud ripsmemeisterlikkuse oskusi.

See on kursus, mida ei tohiks mööda lasta, kui soovite ilutegijate seast silma paista!

Teemad, mida kooitusel käsitletakse:

✓ Koostisosade tundmine

✓ Koostisosade funktsioonid

✓ Lash lift‘i teadus

✓ Ripsmete struktuuri mõistmine

✓ Tervise, ohutuse ja sanitaarstandardid

✓ Vastunäidustused ja konsultatsioon

✓ Puhastamise tähtsus

✓ Silma ja ripsmete anatoomia ja struktuur

✓ Meistri tehnikad ja probleemide lahendamine

✓ Põhjalik samm-sammuline lash lift’i protsess

✓ Edasijõudnud šabloonide paigutus

✓ Sissetuleku potentsiaal

✓ Kuidas võita lash lift’i võistlusi

✓ Kuidas jäädvustada auhinnatud pilte sotsiaalmeedia jaoks

Koolitus sisaldab:

✓ Elleebana One Shot Lash Lift stardikomplekti, millest saab teha vähemalt 30 protseduuri, lisaks täiendavad tooted ja digitaalaset reklaampaketti.

✓ Põhjalikku koolitusmaterjali inglise keeles paberkandjal koos üksikasjaliku koolitusel käsitletud sisuga.

✓ Ülemaailmselt tunnustatud tunnistust kodutööde lõpetamisel.

Kui soovite parimat hariduskogemust, toodet, tuge ja kogukonda, siis viige täna oma ripsmestamise karjäär uuele tasemele Elleebana meetodiga.

*ReGENi teooriat ja kasutust demonstreerib Elleebana treenitud koolitaja ja see on saadaval ostuks kohapeal.