E-POOD

SOODUSTUS KEHTIB 30.05.2024 aeguvatele losjoonidele.

Ripsmetehnikute poolt üle maailma kasutatud ja armastatud Elleebana lash lift lahendused on turu kiireimad, usaldusväärsed ja tõhusad. Elleebana lash lift võimaldab pakkuda klientidele ühe turvalise 20-minutilise professionaalse hooldusega kuni 12 nädalat kestvaid kaunilt tõstetud ripsmeid. Tulemused säilivad ka pärast duši all käimist või ujumist.

Elleebana One Shot Lash Lift refill pakendis on kahe sammuna lihtsasti kasutatavad ühekordsed kotikesed, mis võimaldavad alati värskelt avatud losjoone kasutada, et nende toime oleks igal protseduuril garanteeritud.

Esimese sammu  (lift lotion) toimeaeg on enamiku keskmiste klientide puhul 4-8 minutit ja  teise sammu ehk neutraliseerija (setting lotion) toimeaeg on 3-7 minutit. Mis tähendab, et lash lifti losjoonide toimeaeg ei ületaks tavaliselt 15 minutit!

Elleebana One Shot 10 refill pakk sisaldab 10 lift lotion ja 10 setting lotion losjooni ning iga kotike võimaldab kuni 2 teenust kui sulgeda see hästi ja kasutada seda 24 tunni jooksul peale esmast avamist.

Ainult professionaalseks kasutamiseks.

 

ELLEEBANA One Shot Lash Lift PACK OF 10

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15.07

45.20

5 laos