E-POOD

Uusim Elleebana ProFusion ripsmete ja kulmude süsteem võimaldab lamineerida ripsmeid ja kulme kasutades sama toodet. See on suurepärane toode ilutegijatele, kes pakuvad klientidele nii ripsmete kui ka kulmude lamineerimist, aga ka neile, kes alustavad lamineerimise teenuse pakkumisega ning kardavad tugevama koostisega tooteid.

Elleeplex ProFusion ripsmete ja kulmude lamineerimissüsteemi eelised on:

✓ TGA vaba– see tähendab, et koostises puudub tioglükoolhape ja selle derivaadid.

Lash Bond Integrity – tsüsteamiinvesinikkloriidi koostisega, mis minimeerib liigset töötlemist toitva ripsmekahjustuste kaitsesüsteemiga, mis on integreeritud hõlpsasti kasutatavasse süsteemi.

✓ Tugevdab – ripsme- ja kulmukarvad saavad toidetud ning tugevtatud tänu süsteemis kasutatavale Elleeplex ReGEN’ile, “Next Gen”, mille koostusse kuuluvad hoolitkalt valitud aminohapete tehnoloogia ja taimeekstraktid.

✓ Vegan – pole testitud loomade peal ja koostises kasutatud koostisosad ei sisalda loomseid saadusi.

✓ Ühekordselt kasutatavad kotikesed –  nii  toseerides on losjoonid alati värsked ja efektiivsed.

✓ Topeltsüsteem – sobib kasutamiseks nii ripsmetel kui kulmudel, seega on salongi investeering väiksem kui iga eraldi teenuse puhul.

✓ Kiired toimeajad – kuigi see süsteem pole nii kiire kui algne Elleebana One Shot Lash Lift süsteem, on sammude väljatöötamine ainulaadselt disainitud nii, et see oleks salongides siiski kiire protsess.

✓ Health Canada heaks kiidetud – naatriumbromaadivaba. Paljud riigid üle maailma on keelanud naatriumbromaadi kasutamise ripsmete/kulmude toodetes, nii loodigi see ProFusion süsteem vastavalt sellele.

Elleebana Elleeplex FroFusion 10 refill pakk sisaldab 10 lift lotion ja 10 setting lotion losjooni ning iga kotike võimaldab kuni 2 teenust kui sulgeda see hästi ja kasutada seda 24 tunni jooksul peale esmast avamist.

Ainult professionaalseks kasutamiseks.

ELLEEBANA Elleeplex Profusion Lash & Brow Lamination PACK OF 10

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 18.83

56.50

Laost otsas