KKK

MILLIST KULMUHOOLDUST VALIDA

Esimeseks kulmuprotsetuuriks BB Brow Boutique's oleks hea valida BDB esmane kulmuhooldus, mille käigus valmstatakse nahk ette, mõõdetakse ja luuakse ideaalne kulmukaar, värvitakse keemiliselt ning modelleritakse kulmud vaha ja pintsettidega. Hooldus lõppeb naha rahustamise ja kulmude piirkonna lõppviimistlusega, milleks kasutatakse Billion Dollar Brows tooteid. Viimasest ka nimetus BDB kulmuhooldus.

ISE ONLINES BRONEERIMINE

Kõige kiirem ja mugavam on omale aeg broneerida läbi online broneerimissüsteemi. Broneerides aja, veendu, et sisestatud kontaktid oleksid õiged ning edukal broneerimisel tuleb e-mailile ka sellest kinnitus. Kui viimast ei tule, siis palun võtta meiega ühendust!

24h enne broneeringut saadab meie broneerimissüsteem veel meeldetuletuse SMS-ga, kui kontaktidesse on märgitud telefoninumber.

SOOVIN BRONEERIDA MITUT ILUTEENUST

Mitme hoolduse broneerimist peaks süsteem korra välja logides lubama.
Kui ei õnnestu mitut aega broneeida, siis broneeri valitud teenustest ajaliselt pikem ja lisa kommentaaridesse kõik oma soovitud teenused.
Näohooldusele koos lisateenustega oleme loonud aga eraldi valiku, mis on leitav näohoolduste grupis viimasena:  Sothys näohooldust lisadega.
Alati võib kirjutada ja helistada. Kõige kiiremini jõuab info kohale läbi Facebooki.

MAKSMISE VÕIMALUSED

BB Brow Boutique's on võimalik tasuda toodete ja teenuste eest sularahas ja kaardiga.

PARKIMISE VÕIMALUSED

Autoga tulles, tuleb arvestada, et lähedal asuvad tasulised parklad. Kõige soodsam on jätta sõiduvahend Nautica parklasse, kus esimene tund on tasuta. Kõige lähim parkimisvõimalus on aga vabade kohtade olemasolul BB Brow Boutique akna all, millele kehtib Keskkonnaministeeriumi parklatariif- iga alustatud 30 min 1.30 eur.

BB BROW BOUTIQUE TÄPNE ASUKOHT

BB Brow Boutique asub Narva mnt 7d Tallinna kesklinnas. Kui tulla  Viru Keskuse poolt mööda Narva maanteed, siis tuleks peale uut Zenith Ärimaja nn kangi alt vasakule keerata, kuna butiik asub hoovis Park Inn Hotelli peaukse vastas.